کاربر گرامی استفاده شما از وب سایت http://atibime.ir  متعلق به شرکت کارگزاری رسمی بیمه   اریکه تجارت آتی نگر   با کد523 بیانگر موافقت شما با شرایط و قوانین سایت خواهد بود، خواهشمند است پیش از هرگونه استفاده از سایت به مطالعه دقیق این قوانین بپردازید.

شرایط و قوانین کارگزار اریکه تجارت آتی نگر برگرفته و با تبعیت از قوانین تجارت الکترونیک، قوانین حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین عمل به قوانین سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.

کاربر:

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات کارگزار اریکه تجارت آتی نگر اقدام میکنند کاربر سایت شناخته می شوند، و ملزم به رعایت تمام قوانین اعلام شده توسط  کارگزار اریکه تجارت آتی نگر می‌باشند.

پروفایل:

 صفحه ای برای استفاده آسان  کاربران از پیشخوان کارگزار اریکه تجارت آتی نگر، که مشخصات فردی، اطلاعات تماس، وضعیت شغلی و عکس خود را در آن قرار میدهند. کاربران با قراردادن اطلاعات خود در پروفایل پیشخوان کارگزار اریکه تجارت آتی نگر، رضایت خود را مبنی بر دریافت تماس، پیام کوتاه یا ایمیل از سوی کارگزار اریکه تجارت آتی نگر اعلام می نمایند.

قوانین صدور بیمه نامه:

در صورت بروز هر گونه قصور، تقلب و عدم همکاری در ارائه ی اصل بیمه نامه ی سال گذشته و یا عدم ارائه ی آن به شرکت کارگزار اریکه تجارت آتی نگر در زمان دریافت بیمه نامه جدید، ، به استناد اصل حسن نیت کلیه مسئولیت حاصل از امر فوق بر عهده ی بیمه گذار بوده و وی میبایست ما به التفاوت حق بیمه ی الحاقیه جدید مربوطه را که به دلیل لغو اعمال تخفیفات عدم خسارت سال های گذشته به وجود آمده است، پرداخت نماید.

اصل حسن نیت: 

بیمه گذار و بیمه شده مكلف اند با رعایت دقت و صداقت در پاسخ به پرسش های بیمه گر اطلاعات راجع به موضوع بیمه را در اختیار بیمه گر قرار دهند . اگر بیمه گذار و بیمه شده در پاسخ به پرسش بیمه گر عمداً از اظهار مطلبی خودداری نمایند و یا عمداً برخلاف واقع اظهار بنمایند ، بیمه نامه باطل و بلا اثر خواهد بود ولو مطلبی كه كتمان شده یا برخلاف واقع اظهار شده هیچگونه تأثیری در وقوع حادثه نداشته باشد . در این صورت نه فقط وجوه پرداختی بیمه گذار مسترد نخواهد شد ، بلكه بیمه گر می تواند مانده حق بیمه را نیز مطالبه نماید .

تماس با  کارگزار اریکه تجارت آتی نگر:

راه های ارتباطی رسمی کارگزار اریکه تجارت آتی نگر ازطریق شماره تماس، سامانه پیامکی، ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی که در قسمت تماس با کارگزار اریکه تجارت آتی نگر درج شده، می باشد. و کارگزار اریکه تجارت آتی نگر فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس از راه های دیگر سوء استفاده از نام کارگزار اریکه تجارت آتی نگر محسوب می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

حریم شخصی:

فعالیت کارگزار اریکه تجارت آتی نگر مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد، و کارگزار اریکه تجارت آتی نگر متعهد است از حریم شخصی اطلاعات شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود برای حفظ اطلاعات شما استفاده نماید.

حقوق مالکیت معنوی:

تمام مطالب موجود در سایت کارگزار اریکه تجارت آتی نگر ، مانند لوگو، متون، آیکون ها، تصاویر، علائم تجاری، کلیه محتوای تولید شده، خدمات قابل ارائه، کلیه موارد قابل دانلود و کپی، جزئی از اموال کارگزار اریکه تجارت آتی نگر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار کارگزار اریکه تجارت آتی نگر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، نقض حق مالکیت معنوی محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای کارگزار اریکه تجارت آتی نگر محفوظ می‏‌دارد.

 در صورت استفاده از هر یک از خدمات کارگزار اریکه تجارت آتی نگر ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید کارگزار اریکه تجارت آتی نگر برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی این سایت یعنی  http://atibime.ir  است. ما تنها از طریق ارسال ایمیل و یا از طریق راه ‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته شما از طریق شبکه های اجتماعی کارگزار اریکه تجارت آتی نگر از قبیل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و واتساپ نیز می توانید از فعالیت ها و خدمات کارگزار اریکه تجارت آتی نگر مطلع شوید .


ارسال سفارش:

روز کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ٨ تا ١۴ و پنج شنبه از ساعت ٨ تا ١٢ به استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد کلیه سفارشات و درخواست های کاربران در طول اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.

در بیمه‌های بدنه و بعضی از پوشش‌های بیمه آتش سوزی، بیمه‌های درمان و بیمه عمر، صدور بیمه نامه منوط به بازدید از مورد بیمه یا انجام معاینات پزشکی یا دریافت مجوزات لازم می‌باشد. در این موارد طبیعتا صدور بیمه نامه پس از طی مراحل فوق صورت می‌گیرد و ثبت درخواست از سایت کارگزار اریکه تجارت آتی نگر در موارد فوق به هیچ عنوان به منزله صادر شدن بیمه نامه نیست. در موارد مذکور ممکن است لازم باشد پس از کارشناسی تغییراتی در درخواست ارائه شده ایجاد شود که قبل از نهایی شدن به اطلاع مشتری می‌رسد و در نهایت پس از طی مراحل فوق امکان صدور بیمه نامه ممکن می‌شود.

در بیمه‌های مسافرتی لازم است بیمه گذار بیمه را قبل از ثبت مهر خروج در پاسپورت خریداری نماید، در غیر اینصورت بیمه‌نامه صادر شده فاقد اعتبار بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه کارگزار اریکه تجارت آتی نگر نخواهد بود. زمان مناسب برای خرید بیمه از شرکت‌های با صدور عادی، ۲۴ ساعت قبل از ثبت مهر خروج از کشور و برای خرید بیمه از شرکت‌های با صدور در لحظه، تا لحظه‌ی قبل از ثبت مهر خروج بر روی پاسپورت شخص مسافر است. با توجه به اینکه در بیمه‌های مسافرتی با قابلیت صدور در لحظه، اطلاعات توسط خود بیمه گذار وارد می‌شود، مسئولیت هرگونه ثبت اشتباه اطلاعات به عهده وارد کننده اطلاعات است و لازم است بیمه گذار تناسب بیمه‌نامه خریداری شده با مدارک مورد نیاز جهت سفر به کشور مقصد را حتما چک نماید.

 

زمان صدور بیمه‌نامه:

کلیه درخواست‌های کاربران در اولین روز کاری، بعد از ثبت درخواست مشتری در دست اقدام قرار می‌گیرند. با توجه به اینکه بیمه از ساعت ۲۴:۰۰ روز صدور اعتبار پیدا می‌کند، لازم است حداقل ۲ روز پیش از اتمام بیمه‌نامه خود، اقدام به سفارش بیمه نمایند. در غیر این صورت مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده کاربر می‌باشد. کارگزار اریکه تجارت آتی نگر تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بیمه‌های با محدودیت زمانی را در اولویت قرار داده و در زمان کوتاه‌تری پیگیری نماید.

چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، کارگزار اریکه تجارت آتی نگر ملزم بوده در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست توسط کاربر او را مطلع سازد و حدکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت، نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام می‌نماید.

کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه ‌نامه درخواستی خود اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه ‌نامه جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه‌ نامه جدید نسبت به تحویل مدارک و بیمه ‌نامه قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هر گونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌ نامه جدید، بیمه‌ نامه قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و کارگزار اریکه تجارت آتی نگر حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌داند. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکر شده، بیمه ‌نامه تحویل داده نمی‌شود.

کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید.

تمامی بیمه نامه های صادر شده در کارگزار اریکه تجارت آتی نگر توسط نمایندگان واحد صدور همکار، کاملاً مطابق با درخواست مشتری صادر می شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام خرید اعم از وبسایت و اپلیکیشن وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی مشتری می باشد.

کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، مبلغ بیمه‌ نامه انتخابی را از طریق درگاه پرداخت درون سایت  http://atibime.ir  به صورت آنلاین پرداخت نماید. چنانچه امکان پرداخت در محل وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع مشتری می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت آنلاین نمی‌باشد.

تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس قابل استناد نمی‌باشد، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود. به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند.


انصراف از خرید:

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه ‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، کارگزار اریکه تجارت آتی نگر موظف است کلیه مبالغ پرداختی را به مشتری مسترد کند. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، پرداخت وجه منوط به قبول شرکت بیمه برای ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت استرداد وجه مقدور نمی‌باشد.

مدت قرارداد:

 از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، می‌تواند از خدمات کارگزار اریکه تجارت آتی نگر استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با کارگزار اریکه تجارت آتی نگر می‌باشد. اما خروج کاربر به معنای قطع همکاری نیست، و کاربران برای پایان همکاری باید از طریق اعلام به کارگزار اریکه تجارت آتی نگر به همکاری خود پایان دهند.

در موارد زیر کارگزار اریکه تجارت آتی نگر می تواند بدون توضیح علت، در صورت تشخیص، عضویت کاربران را پایان دهد:

  • تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت
  • جعل هویت اشخاص

روش‌های پرداخت: پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

همگی کاربران کارگزار اریکه تجارت آتی نگر می‌توانند در هنگام ثبت سفارش و یا پرداخت اقساط، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ سامان در سایت کارگزار اریکه تجارت آتی نگر ، به صورت آنلاین پرداخت اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل اعتبار سنجی ، صدور  و ارسال می‏‌شود.

پرداخت حواله ای :

برای بیمه هایی که نرخ آنها در سایت موجود نیست و توسط کارگزار اریکه تجارت آتی نگر اعلام میگردد، میتوان از طریق انتقال وجه به حساب یا کارت به کارت پرداخت را انجام داد.